Nie byłaś grzeczna w tym roku

Nie byłaś grzeczna w tym roku

Nie byłaś grzeczna w tym roku” (https://www.taniaksiazka.pl/nie-bylas-grzeczna-w-tym-roku-anna-langner-p-1414512.html) autorstwa Anny Langner jest niesamowitą i wciągającą opowieścią. Wszystkie czytelniczki wertują kolejne kartki tej książki, będą musiały zmierzyć się z niezwykle szerokim wachlarzem emocji.

O czym jest ta książka?

To opowieść o dorosłej kobiecie imieniem Dorota. Jej życie jest normalne – pracuje jako baristka, nie wyróżnia się niczym nadzwyczajnym. Tak właśnie spostrzegają ją ludzie z jej otoczenie. Sympatyczna i spokojna kobieta. Jednak to tylko jedna strona medalu. Tak ludzie ją widzą, ponieważ taką przybiera maskę. Gdy przychodzi noc, zamienia ją na skrajnie inną. Wraz z założeniem tej maski zmienia się również jej imię – Mademoiselle D.

Mademoiselle D. jest namiętną i gorącą użytkowniczką serwisu z sex kamerkami. W tym świecie ma wielkie grono oddanych fanów. Jednak, aby nie narażać życia dziennego, ma dwie reguły, których nigdy nie łamie. Pierwsza – nigdy nie pokazywać twarzy. Druga – nigdy nie spotykać się z fanami w świecie realnym.

Jak wszyscy wiemy święta to magiczny czas. Dzieją się rzeczy, których nie zawsze rozumiemy, a także których nie chcemy, aby się wydarzyły. Los tak chciał, że za sprawą tej świątecznej magii, dochodzi do spotkania Doroty i jednego z fanów Mademoiselle D. Co się podczas niego wydarzy? Czy okoliczności będą sprzyjające? Jednak to nie wszystko. W końcu nadchodzi wigilia. Oboje, w wyniku rozmaitych splotu zdarzeń – przypadkowi czy losowi są zmuszeni spędzić ten wieczór razem.

Kim jest ów mężczyzna, który wywołuje w Dorocie takie skrajne emocje? Czy obejdzie się bez katastrofy?

Jest to fenomenalna książka, którą można czytać z zapartym tchem. Dostarcza wielu emocji, w tym jedne z tych najbardziej gorących.  

O Autorce

Anna Langner jest absolwentką Wydziału Nauk Społecznych, które odbyła na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Autorka fenomenalnych książek. Jej powołanie to pisanie, czuje się świetnie przede wszystkim na gruncie romansów. Zajmuje się również gatunkiem New Adult. Uwielbiała pisać od wczesnego dzieciństwa, jednak swoją debiutową książkę wydała dopiero w 2019 roku – “Wszystko, czego pragnę w te święta”. Dzięki temu uzyskała niesamowity rozgłos i tłumy oddanych czytelników. Następnie ukazały się:

  • „Zniszcz mnie” (Wydana w 2019 roku. Książka ta jest częścią serii gatunku New Adult).
  • “Napraw mnie” (Wydana w 2020 roku. Książka ta jest częścią serii gatunku New Adult).
  • „Syreny” (Wydana w 2020 roku. Nowa, świeża wakacyjna opowieść, która znów rozkochuje w sobie rzeszę zwolenników).
Boże Narodzenie autorstwa freepik - pl.freepik.com