Dlaczego warto przeczytać książkę pt. “Nie byłaś grzeczna w tym roku” Anny Langner?

Dlaczego warto przeczytać książkę pt. “Nie byłaś grzeczna w tym roku” Anny Langner?

Anna Langner napisała niedawno książkę pt. “Nie byłaś grzeczna w tym roku“. Książka ta ukaże się 28 października 2020 roku, dzięki Wydawnictwu Kobiecemu. Ta powieść jest warto przeczytania szczególnie przed Bożym Narodzeniem z wielu względów.

Kim jest główna bohaterka?

Dorota jest baristką w małej kawiarni, a wieczorem zostaje Mademoiselle D., kobietą zarabiającą rozbieraniem się przed kamerami internetowymi. Jednak różni się od innych camgirls, sprawia, że jej zwolennicy chcą jak najbardziej opóźnić moment rozebrania i chowa twarz za maską. Robi to, bo chce zapewnić godne życie nie tylko sobie, ale także Krzysiowi – synowi swojej siostry, który niestety lubi nadużywać alkoholu. Główna bohaterka, jak nie trudno się domyślić, nie jest zbyt zadowolona ze swojego życia i bardzo chciałaby je zmienić.

Jak wygląda życie Norberta?

Naprzeciwko jej bloku znajduje się nowoczesny apartamentowiec przeznaczony dla bogatych. To jest rezydencja drugiego bohatera książki, czyli Norberta. Dorota często słyszała odgłosy organizowanych przez niego imprez w swoim mieszkaniu i często chodziła na balkon, czując się rozdrażniona i patrząc na inne życie. Ludzie, którzy myślą, że są idealni, uzależnieni od dóbr luksusowych i nie mają żadnych problemów.

Jak zawiązuje się akcja powieści?

Akcja tej książki odbywa się w Poznaniu przed świętami. Pewnego dnia, w złych okolicznościach, dwie drogi przecinają się przypadkowo. Akcja książki “Nie byłaś grzeczna w tym roku” jest jednak tak pokierowana, że dzięki Krzysiowi, Dorota i Norbert zaczęli mieć coraz więcej wspólnego. Czy zmienią zdanie? Jakie tajemnice kryją się w ich życiu? Jak zareagują, gdy zrozumieją prawdę?

Dlaczego warto przeczytać tę powieść?

Książka przedstawia wiele tajemnic, które pojawiają się niemal na każdej stronie, a sama historia wydaje się przez to bardzo interesująca. Autorka pokaże nam pogoń za:

  • pieniędzmi,
  • miłością,
  • zrozumieniem.

Ta historia będzie zaskakiwać do końca, bo nasi bohaterowie będą musieli wspólnie spędzić Święta. Jak odpowiedzą na to wyzwanie? Jak to wpłynie na nich obu? Historia jest zarówno prawdziwa, jak i szokująca, zarówno erotyczna, jak i mądra. Czeka na ciebie słodko-gorzka bożonarodzeniowa historia. Jest ona jednocześnie pasjonująca i zabawna, ale też skłoni do refleksji. To idealny wybór na święta, a także sprawdzi się jako prezent pod choinkę.

Boże Narodzenie - zdjęcie od freepik - pl.freepik.com